Categorías Inferiores

CLASIFICACION E CALENDARIO CAT. INFERIORES



INFANTILES - SEGUNDA AUTONÓMICA INFANTIL GR. 4º

1ª Volta
1ª Jor 15/09SD Touro InfantilEscuela Fútbol Amio
2ª Jor 22/09Arins-SD Touro Infantil
3ª Jor 29/09SD Touro Infantil Compañia María Santiago
4ª Jor 06/10ED ArzúaSD Touro Infantil
5ª Jor 13/10SD Touro Infantil EF Lalín "C"
6ª Jor 20/10O  PinoSD Touro Infantil
7ª Jor 27/10SD Touro Infantil Atlético Fátima
8ª Jor 03/11CD San MamedSD Touro Infantil
9ª Jor 10/11SD Touro Infantil -La Salle
10ªJor 17/11Amio CF "B"-SD Touro Infantil
11ªJor 24/11SD Touro Infantil -Tordoia CF
12ªJor 01/12SD Compostela-SD Touro Infantil
13ªJor 15/12CD Belvis-SD Touro Infantil
14ªJor 22/12SD Touro Infantil -Peña Bodegón Arzúa
15ªJor 12/01Bertamiráns CF "C"-SD Touro Infantil
16ªJor 19/01SD Touro Infantil-Escuela Fútbol Silleda
17ªJor 26/01CF Cire de Melide-SD Touro Infantil




















2ª Volta
18ªJor 02/02Escuela Fútbol Amio SD Touro Infantil
19ªJor 09/02SD Touro Infantil -Arins
20ªJor 16/02Compañia María Santiago SD Touro Infantil
21ªJor 23/02SD Touro Infantil ED Arzúa
22ªJor  02/03EF Lalín "C" SD Touro Infantil
23ªJor 09/03SD Touro Infantil O  Pino
24ªJor 16/03Atlético Fátima SD Touro Infantil
25ªJor 23/03SD Touro Infantil CD San Mamed
26ªJor 06/04La Salle -SD Touro Infantil
27ªJor 13/04SD Touro Infantil -Amio CF "B"
28ªJor 20/04Tordoia CF -SD Touro Infantil
29ªJor 27/04SD Touro Infantil -SD Compostela
30ªJor 04/05SD Touro Infantil-CD Belvis
31ªJor 11/05Peña Bodegón Arzúa -SD Touro Infantil
32ªJor 18/05SD Touro Infantil -Bertamiráns CF "C"
33ªJor 25/05Escuela Fútbol Silleda -SD Touro Infantil
34ªJor 01/06SD Touro Infantil -CF Cire de Melide



ALEVINES - PRIMEIRA AUTONÓMICA ALEVÍN F-8 GR. 3º


1ª Jor07/09SD Touro AlevínED Xuventude Oroso
2ª Jor14/10SD Cruces-SD Touro Alevín
3ª Jor21/10SD Touro Alevín Praiña Sporting Club
4ª Jor28/10Sporting EstradaSD Touro Alevín
5ª Jor04/11SD Touro Alevín Bertamirans CF
6ª Jor11/11ED Val do Ulla RibadullaSD Touro Alevín
7ª Jor18/11SD Touro Alevín EF Lalin
8ª Jor25/11At. de MelideSD Touro Alevín
9ª Jor02/12Tordoia CF-SD Touro Alevín
10ªJor16/12SD Touro Alevín -Callobre CF
11ªJor23/12Milladoiro SD-SD Touro Alevín
12ªJor13/01SD Touro Alevín -ACD ED Arzúa
13ªJor20/01Dubra SD-SD Touro Alevín
14ªJor27/01ED Xuventude Oroso-SD Touro Alevín
15ªJor03/02SD Touro Alevín -SD Cruces
16ªJor10/02Praiña Sporting Club -SD Touro Alevín
17ªJor17/02SD Touro Alevín -Sporting Estrada
18ªJor24/02Bertamirans CF -SD Touro Alevín
19ªJor03/03SD Touro Alevín -ED Val do Ulla Ribadulla
20ªJor10/03EF Lalin -SD Touro Alevín
21ªJor17/03SD Touro Alevín -At. de Melide
22ªJor24/03SD Touro Alevín -Tordoia CF
23ªJor07/04Callobre CF -SD Touro Alevín
24ªJor14/04SD Touro Alevín -Milladoiro SD
25ªJor21/04ACD ED Arzúa -SD Touro Alevín
26ªJor28/04SD Touro Alevín -Dubra SD



BENXAMINES - SEGUNDA AUTONÓMICA BENXAMÍN F-8 GR. 3º


1ª Jor07/10EF Lalín "B"SD Touro Benxamín
2ª Jor14/10SD Touro Benxamín-CF Silleda "B"
3ª Jor21/10CD San MamedSD Touro Benxamín
4ª Jor28/10SD Touro BenxamínCallobre "B"
5ª Jor28/11EF Lalín "D" SD Touro Benxamín
6ª Jor04/11SD Touro Benxamín Sporting Estrada "B"
7ª Jor11/11EF Lalín "C" SD Touro Benxamín
8ª Jor18/11DescansaSD Touro Benxamín
9ª Jor25/11SD Touro Benxamín -EF Lalín "B"
10ªJor02/12CF Silleda "B" -SD Touro Benxamín
11ªJor16/12SD Touro Benxamín -CD San Mamed
12ªJor23/12Callobre "B" -SD Touro Benxamín
13ªJor13/01SD Touro Benxamín -EF Lalín "D"
14ªJor20/01Sporting Estrada "B" -SD Touro Benxamín
15ªJor27/01SD Touro Benxamín -EF Lalín "C"
16ªJor03/02Descansa SD Touro Benxamín -
17ªJor10/02*Pendentes de se finalmente se xoga unha terceira volta debido a que tan só é unha liga de 9 equipos.-
18ªJor17/02
-
19ªJor24/02
-
20ªJor03/03
-
21ªJor10/03
-
22ªJor17/03
-
23ªJor24/03
-
24ªJor07/04
-